Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Legenda Zdroj: www.facebook.com
 
pherkard
pherkard | 10.4.2017 18:51

Maksie sa mi sice nezdali, ale tensie boli urcite. Pocul som susedov az z prizemia ako ma zdravia a posielaju do teplych krajin... :>D


Miro
Miro | 13.4.2017 00:34

A posielali vás tam celkom oprávnene, stačí pri trochu inteligencie a schopnosti prečítať domový poriadok, nájsť v sebe trochu rácia, a pred vŕtačkou zapnúť najprv uvažovanie. Mali plné právo zavolať mestskú políciu. Pochopili by ste prečo..ak by ste si o tom niečo naštudovali, ale to by bolo na vás asi moc. Hlavne že sa zmôžete aspoň na primitívny úsmev.


pherkard
pherkard | 13.4.2017 16:35

Mily Miro
Nezvyknem komentovat prispevky tu na Gulasi, ale pri Vas urobim vynimku.
Gulas ja chapem ako zabavu, ale bohuzial neviem ako k nemu pristupujete Vy. Takze by som Vas rad poinformoval, ze pouzitie hyperboly, alebo ironie je plne v ramci komentovania a mozno aj vylepsovania vtipov.
Takze moj koment neznamenal, ze som rano v nedeu vrtal steny v panelaku, len som si dovolil trosku rozvinut myslienku vtipu.
Ak mate zle skusenosti so susedmi, je mi to luto a rieste to ako ste to opisal, ale svoju neschopnost chapat humorne (kedze humor je zmysel subjektivny, takze mozno iba pre mna) narazky a komentare skuste prekonzultovat s niekym kompetentny.
Pekny den a pekny usmev. :>D


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 13.4.2017 22:55

Predstavte si, že v nedeľu o pol siedmej ráno mi sused zvonil a búchal na dvere, ako posadnutý! Normálne som musel prestať vŕtať a ísť mu otvoriť, či mu nešibe...


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader