JG

Ján Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Deti Zdroj: www.facebook.com
 
Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 7.8.2020 11:44

To je vždy tak. Deti zo 60. rokov by zase povedali, aké sú decká 90. rokov rozmaznané a ako oni museli po ceste do školy prejsť Alpy iba v jednej košeli, ktorú si požičiavali všetci traja bratia aj s otcom, cez prestávky chodili loviť vlkov a jediná hračka, ktorú mali bola nemecká húfnica vzadu na dvore... Čím nastáva otázka aké budú asi deti v 2030, keď tie dnešné sa budú vnímať ako superhrdinovia s najlepším detstvom vôbec.


tmiro | 7.8.2020 13:37

Ja som mal na zaciatku 1990 11 rokov. Neviem, ci sa to rata este do detstva.
Nikdy som nedal home run a mam z toho depresiu.
Z telky si pamatam hlavne distuptu z parlamentu ci sa premenujeme na Cesko Slovensku federativnu republiku, Cesko - Slovensku a jeden dokonca navrhol Slovensko - Cesku federativnu republiku....


Marcus Phoenix
Marcus Phoenix | 7.8.2020 15:37

To ja mám iný zážitok, zo života. Po socíku sa tie stánky rýchleho občerstvenia, kde predávali väčšinou osúchy pretransformovali na "hamburgárne", kde sa robili bagety, burgery na slovenský spôsob atď. A hot-dog stál 6 korún, tak s presne odrátanými mincami vo vačku som si vykračoval a akurát vtedy zdraželi na 7! Tak som vtedy 1x žobral a úspešne som vyžobral 1 korunu od tety na zastávke, ktorá mi uverila, že to nechcem na cigarety.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader