JG

Ján Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Starter pack Zdroj: www.facebook.com
 
david
david | 5.12.2019 20:57

No ale neekologicke je práve kupovať si lacné veci, nie drahé.
Drahé veci vydržia dlhšie a tým sa šetrí životné prostredie. Ďalej sú vyrábané v EU, a tým sa šetria pohonné látky. A tým že sa vyrábajú v EU, pracujú na nich ludia, ktorí nie sú vykorisťovani za pár drobných.
(Netuším ale, či to tie kreslá splnuju, to som neskúmala, ale rozhodne sa nedá pozerať na vysokú cenu negatívne)


JG
JG | 6.12.2019 08:01

Tie tri argumenty čo píšeš neraz neplatia, každopádne mňa ani tak netoto vysoká cena, ako rozloženie bohatstva a s tým súvisiace vykorisťovanie, pľundrovanie a tým pádom aj ekológia... Lebo, to že oni majú dajme tomu, kreslo za 9 litrov znamená nielen niekde v súvislostiach ukradnutých mnoho detstiev...


Ja-som
Ja-som | 6.12.2019 08:06

No závisť je večná, väčšina z nás si to nemôže dovoliť, alebo nie je ochotná dať toľko peňazí za tieto dizajnérske kúsky. Jej rodičia si to dovoliť zjavne môžu, čo im menej zarábajúci závidia. Je to z prírodných materiálov, vyrobené v EÚ, nie na druhom konci sveta.
Neviem o čo ide vlastne takým, čo na Gretu nadávajú a hľadajú všetko možné na jej zneváženie. Neuvedomujú si, že vlastne nahrávajú takým nenažrancom typu Trumpa a Bolsonara, čo pre prachy predajú aj vlastnú mater a na životné prostredie zvysoka kašlú?


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader