Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Čínsky trolling Zdroj: twitter.com
 
JG

vsetkovklude
vsetkovklude | 4.10.2022 08:49

Už to tu bolo od iného kreténa, tak sa staviaš do radu?

Dám ti príklad, Rusko po anexii 4 regiónov, ktoré ani neovláda vyhlásilo, že útok na ne bude považovať za útok na ruské územie...

Niekto im vyhodí do vzduchu 4 rúry na 2 plynovodoch a oni len sucho konštatujú, že sa tak stalo. Navyše včera prišli s vyhlásením, že 1 rúra na NS II. je prevádzkyschopná, už rozumieš tomu, čo sa tam stalo?


JG
JG | 4.10.2022 09:22

@vsetkovklude a ja ti dám radu. Skús si pozrieť tie dva príspevky, potom ich autorov, potom môj nadpis a potom tu možno nebudeš vypisovať tieto zbytočné pičoviny čo ma vôbec nezaujímajú :)

Ale ak sa teda chceme baviť nie o trolloch, ale o tom čo zosmiešňujú, tak toto sú tie "suché konštatovania" niekedy z konca septembra? Potom som bol 3 dni mimo možnosti sledovania nových informácií, tak neviem ako sa to ďalej vyvíjalo...

D. Peskov: "Je zjavné, že bez seriózneho medzinárodného vyšetrovania takéhoto bezprecedentného aktu štátneho terorizmu sa nemožno zaobísť. Takéto vyšetrovanie si bude vyžadovať súčinnosť"
S. Naryškin "Už máme isté materiály, ktoré ukazujú na západnú stopu v organizácii a vykonaní tohto teroristického činu... Podľa mňa Západ robí všetko, aby skryl skutočných páchateľov a organizátorov tohto medzinárodného teroristického činu"
V. Putin "...akt medzinárodného terorizmu. Rusko túto záležitosť predkladá na naliehavé prerokovanie v Bezpečnostnej rade OSN"

Toto mne pripadá viac štvavo ako sucho, ale tvoj názor ti neberiem :)


vsetkovklude
vsetkovklude | 4.10.2022 09:42

no keď to povedia predstavitelia štátu, ktorý je obviňovaný zo štátneho terorizmu, tak to musí byť pravda...je neuveriteľné, koľko cynizmu sa v nich berie...


AP
AP | 4.10.2022 09:51

A Rusko z toho benefity nemá? Zvýšila sa cena plynu o 20 %. Tvrdia, že dokážu NS opraviť, ak Západ stiahne sankcie. Nemusia platiť pokuty za nedodaný plyn, bo "vyššia moc".
A aj tak sa nakoniec zistí, že chceli trafiť niečo iné. :D


JG
JG | 4.10.2022 09:55

@vsetkovklude ok, beriem to tak, že keď sa už zas hneď tak krútiš, tak tie vyhlásenia Rusov zasa až tak suché neboli... Ak si si nevšimol, žijeme v dobe propagandy jak sa Goebbelsa, takže väčšina ľudí z jedného či druhého tábora vôbec nerieši čo je/nie je pravda...

@AP presne tak. Mohol to urobiť ktokoľvek z oboch strán a kým to nebude nezávisle vyšetrené, tak všetci čo to pripisujú jednej či druhej strane, sú konšpiratívni kokoti, vrátane činskych trollov :)


AP
AP | 4.10.2022 09:57

Ešte je otázka, čo považuješ za nezávislé vyšetrovanie. Včera preletela správa, že tam Švédi posielajú prieskum, pod záštitou ich vojnového námorníctva. Bude to dostatočne nezávislé?


JG
JG | 4.10.2022 10:02

@AP nezávislé vyšetrovanie je pre mňa také, kde si sadnú všetci ktorých sa to týka, dajú dokopy vyšetrovaciu skupinu a táto dá spoločné stanovisko...


mj
mj | 4.10.2022 10:22

JG myslis nieco ako branna rada OSN, kde vsetci odsudia utok ruzzka a ruzzko to vetuje ? :)


AP
AP | 4.10.2022 10:36

:D Prepáč, prvá moja myšlienka bola, či aj všetci tí podozriví? Ale nie, nechcem byť sviňa. Takže minimálne tí Švédi by boli ok, nie? Bolo to v ich vodách.


JG
JG | 4.10.2022 10:39

@mj nie žianda rada OSN, žiadne právo veta. Skupina odborníkov z Ruska, USA, Švédska, Nemecka napríklad a na konci záver zistili sme toto, alebo nezistili sme ani hovno...


AP
AP | 4.10.2022 10:43

Takže medzi vyšetrovateľmi fakt chceš zástupcov dvoch štátov, ktorí sú najviac podozrievaní? To ako keby podozrivý z vlámania sa podieľali na vyšetrovaní, nie?


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 4.10.2022 10:56

@JG: este mi vysvetli prosim, aky benefit by malo z toho v dnesnej dobe USA? Cez tie plynovody nic netieklo ani v dohladnej dobe nic tiect nebude. S Rusmi nikto v Europe nechce v dohladnej dobe obchodovat. USA by si takou akciou totalne znicilo kredit.


AP
AP | 4.10.2022 11:00

Mimochodom, nemôže sa útok na strategické zásobovanie druhého štátu brať ako vojnový akt?


| 4.10.2022 11:20

kazdy s mozgom vacsi ako orech vie, ze to boli Rusi.


JG
JG | 4.10.2022 11:20

@AP áno chcem. A áno môže.

@sarmantna teplaren benefitov by mali viacero. Odstránili by Ruskú páku na Nemecko (lebo keby je Nemcom fakt že brutál zle, stále by mohli cez to pustiť dačo do Nemecka), keby to spravia tak, že nikto nikdy nezistí čo sa tam stalo, tak stále to môžu hádzať na Rusov, že to oni urobili. Odpísali by Rusom ťažké miliardy čo ich stála výstavba atď... Ako za mňa majú obe strany dostatok dôvodov na to, aby sa im to hodilo urobiť a neverím ani jednej strane, že by to neurobili :D


AP
AP | 4.10.2022 11:30

Tak to dúfam, že nepracuješ na Slovensku ako policajt. :D
Rusom by odpísali? Nefinancovali výstavbu náhodou Rusi pôžičkou od nemeckých bánk? Takže asi skôr Nemcom.
Takže môže to byť brané ako vojnový akt. Takže ak to boli Amíci, začali by tým vojnu s Ruskom, nie? Kvôli odstavenému plynovodu? Já ti nevím, Karle. Na nelogické blbosti sú experti aktuálne skôr Rusi.


JG
JG | 4.10.2022 11:59

@AP čiže policajti by sa vôbec nemali zaujímať o to, ako to vidia tí, čo figurujú v tom vyšetrovaní aj ako podozriví? :) Kto vlastní Nord Stream a Nord Stream 2? Amíci s Ruskom vedú vojnu na rôznych frontoch už dlhé roky, takže týmto by v nej iba pokračovali. Každopádne ak to urobili Rusi, tak by nemal byť problém to dokázať, keďže ako vieme z médií, tak sú brutálne neschopní...


sarmantna teplaren
sarmantna teplaren | 4.10.2022 12:09

Stale nevidim, co by z toho mali USA.
Kebyze Nemcom je ze fakt zle, tak by asi bolo pre USA zmysluplnejsie zorganizovat pomoc, nie??

Rusi mozu mat obavy z toho, ze nedodrzuju zmluvy s europskymi statmi a su si vedomi, ze od nich uz aj tak nebude nikto nic chciet.


AP
AP | 4.10.2022 12:13

Zaujímať by sa mali, ale ani jeden podozrivý by nemal byť zapojený do vyšetrovania, zhromažďovania dôkazov, vypočúvania svedkov.
Veď hovorím, že v reále najskôr vôbec nechceli trafiť NS, ale ten nórsko-poľský, ktorý je neďaleko. :D


Mick
Mick | 4.10.2022 13:53

Podla axiomy Rusom sa nikdy neda verit, je to jasna ruska akcia. Pri ostatnych akteroch mozeme preverovat. Kedy si russi niekedy priznaki chybu? Je to ich sposob, aj v Buci zabijali Ukrajinci, aj elektrárne si bombarduju sami. Rusi tento pripad vysetria tak, ako zostrelenie civilneho lietadla nad Ukrajinou. A niekedy ze klamu o dnesku, prepisuju spatne aj dejiny. O gulagoch budu coskoro ucit deti, ze to boli pionierske tabory, ak teda vobec existovali, alebo ich zriadili USA fasisti. Cisty Orwell. Russov nebrat!!


Len tak
Len tak | 4.10.2022 14:12

Rusi to neboli!

Rusi nechcú zauútočiť na Ukrajinu, majú len cvičenie na svojom území!
Rusi nebudú posielať brancov na Ukrajinu!
Ruský krížnik Moskva odťahujú do prístavu kvôli požiaru!
Rusi zničili ukrajinské letectvo!
Rusi sa organizovane preskupujú!
Rusi nepotrebujú vyhlasovať mobilizáciu!
Rusi nechcú ukrajinské územia!
Rusi nesabotovali Nord Stream!

Kto si to takto pekne zráta, ten musí veriť Rusom!


vsetkovklude
vsetkovklude | 4.10.2022 15:52

JG, sú to suché vyhlásenia, ich cynizmus je v tom, že sa oháňajú štátnym terorizmom v čase, keď z toho obviňuje celý svet práve ich...

A k propagande sa nevyjadruj, ty totiž nemáš ani poňatia, čo to slovo znamená...


AP
AP | 4.10.2022 18:38

Protestuj! Zmaže aj tento. :D


vsetkovklude
vsetkovklude | 5.10.2022 06:44

Švédske úrady uvádzajú, že únik plynu z diery Nord Stream 2 vo švédskej ekonomickej zóne naberá na sile. Zdá sa, ako keby Rusi pumpovali plyn do potrubia. Kým bude plyn, nebude možné sa priblížiť k vyšetrovaniu.


Mick
Mick | 5.10.2022 13:38

Aj mne sa tak vidi, ze uz nespaluju plyn doma, ale pumpuju do potrubia. Pre russa kazda zlomyselnost dobra.


AP
AP | 5.10.2022 19:37

Muahaha, tak je to jasné. Určite to boli Amíci a tak Rusi bránia vyšetreniu, ktoré by diabolských Američanov usvedčilo.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader