Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Môj zlatý Zdroj: www.facebook.com
 
Hovado
Hovado | 14.1.2022 07:36

Ale vyobliekaný je ako na módnu prehliadku, tragéd


VelkyNevykonny
VelkyNevykonny | 14.1.2022 09:23

Takí ako on nikdy neprestanú, kým budú dýchať.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 09:23

Nejaký študent gymnázia na Vazovovej.


Nathanael
Nathanael | 14.1.2022 09:40

Jojojo: Vazovovu si trafil, ale nie študent ale popíjač coly...


Luqi
Luqi | 14.1.2022 09:45

Fico má šťastie, že slováci tú taký j.bnutý národ.
V normálnej krajine by chodil po kanáloch a čakal na to, kým si po neho príde polícia.
Ale tu, v krajine tupých hláv, môže reálne rozmýšlať ako sa opať vyhrať voľby a stať sa premierom.


| 14.1.2022 09:45

@Jojojo: ked nepoznate Dura Cervenaka, tak sa chodte hanbit niekam do kuta.

Nalozil Hranolovi luxusne.


JG
JG | 14.1.2022 10:10

@Luqi Fico má podľa mňa hlavne to šťastie, že ho nahradila taká parta ako ho nahradila... Iba vďaka tomu neskončí ako Mečiar s Dzurindom...


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 10:26

Aha, sry... takže nejaký kaviarenský povaľač. Idol BA-študentov, inteligent-propagandista, slušnočlovek. Niečo ako Zomráci, alebo Cynická obluda?
Inak na Vazovovej boli častejšie vtedajšie modly slušnoľudí z SDKÚ. Ale také si 15-ročné deti nemôžu pamätať.
Sranda, ako sa povaľači teraz tvária, že im ide o to nakladať Ficovi a v skutočnosti nakladajú 96% občanov. A mnohým to ani nedochádza.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 10:27

Hej a hlavne boli na Vazovovej ľudkovia z Penty.
A väčšina kaviarnikov je teraz poistená v Dôvere.
Lebo nie sú ovce - povedali v reklame :D


Nathanael
Nathanael | 14.1.2022 10:28

Jojojo: Jasné, každý, kto nemaká s krompáčom je povaľač... Čo tu vlastne robíš, nehanbíš sa takto flákať?


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 10:33

Ej veru, keď to takto pôjde ďalej, budem ako bratislavský korporát. O pár rokov budem na firme vyvesovať dúhovú vlajku, chlipkať laté a sláviť týždeň inakosti.
Ale popri tom na internete nakladať Ficovi. Nech robí aj niečo, s čím súhlasí 96% občanov.


Xytrolin
Xytrolin | 14.1.2022 11:01

@Jojojo: Jasné, stačí hovoriť "v mene celého národa" a všetko je dovolené, že? :D 96% vycucaných, ani nechcem povedať odkiaľ... Jediný okydávač a očierňovač si tu Ty. Ty sa pokúšaš ľudí deliť na tých, čo "idú s nami, lebo inak idú proti nám". Človek prívlastkový, človek nekonečne farbistých okydávaní "tých druhých". A pritom Ty si ten čistý mamrd.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 12:02

Fico teraz výnimočne hovorí v mene celého národa. A o čom hovorí ten inteligent? Teda okrem toho, že vrieska ako pavián zakaždým, keď vidí Fica? Len škoda, že vrieska odveci.
A ďalší paviáni sa na tom odbavujú: HU-HU-HUUU, ALE MU DAL!


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 12:07

Chcel by som sa ešte vyjadriť k obvineniam niekoľkých slovenských europoslancov, že generálny prokurátor Maroš Žilinka svojou cestou na oslavy 300. výročia ruskej prokuratúry poškodzuje záujmy Slovenska. Ponechám stranou teraz ten diletantizmus, že oslavy tejto inštitúcie, ktorá vznikala ako myšlienkový produkt osvietenstva a oveľa skôr ako napríklad v Uhorsku, spájajú so stalinistickým terorom. Nebudem si bližšie všímať ani Šeligovo klamstvo, že je tam jediný z Európy (sú tam aj jeho kolegovia z Belgicka, Nórska, Slovinska a Srbska). Chcem sa pristaviť len pri tom moralizovaní 8 poslancov Európskeho parlamentu, že Žilinka poškodzuje záujmy Slovenska a hazarduje s jeho dôveryhodnosťou...
Boli to totiž tí istí europoslanci (Lexmann, Šimečka, Bilčík a ďalšie známe firmy), ktorí pred rokom, v marci 2021, hlasovali cynicky v deň výročia začatia bombardovania Juhoslávie za Správu o Kosove, v ktorej „vyzvali päticu členských štátov EÚ, ktoré dosiaľ Kosovo neuznali, aby tak urobili“ a tvrdia, že „nezávislosť Kosova je nezvratná“. Naše médiá sa o tomto nehanebnom čine ani nezmienili. Chcem tým povedať, že toto hlasovanie bolo oveľa závažnejším poškodzovaním záujmov našej vlasti, lebo neuznanie Kosova je od začiatku jeho odtrhnutia fundamentálnym princípom našej zahraničnej politiky a štátnou doktrínou ochraňujúcou územnú celistvosť Slovenskej republiky. Opakovane to deklarujú najvyšší ústavní činitelia, Národná rada Slovenskej republiky, početné vládne dokumenty.
Na záver chcem povedať, že mi je úplne jasné, že vlna kritiky, ktorá sa zniesla na Žilinkovu hlavu, je až primitívne účelová. Ešte v ten istý deň, čo zverejnil svoje pripomienky k vojenskej zmluve s USA, začal Denník N špekulovať, že je to ruský agent a vrcholom mediálnej konšpirácie bola prisprostá úvaha, že celé to robil preto, aby si otvoril cestu do Ruska (každému, kto čo i len zhruba pozná termíny pozvánok na takéto akcie, musí byť jasné, že takéto „sprisahanecké spojenia“ v tom mohol nájsť iba klinický idiot). Nie som nekritickým obdivovateľom Maroša Žilinku, myslím si, že niektoré jeho kroky sú už naozaj na hrane politického aktivizmu, nestrácam zo zreteľa, že je to niekdajšia pravá ruka Daniela Lipšica, ale v tomto prípade boli jeho pripomienky kvalifikované a bolo to jeho nielen zákonné právo, ale aj povinnosť. Žilinka robí svojej vlasti určite lepšiu službu ako europoslanci, ktorí zrádzajú štátne záujmy Slovenskej republiky a hazardujú s jej dôveryhodnosťou.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 12:10

Nedá sa uznať legitimitu odtrhnutia Kosova bez toho, aby sme uznali zároveň legitimitu odtrhnutia Krymu.
Zapíšte si to za uši, kaviarnici.


Xytrolin
Xytrolin | 14.1.2022 12:20

@Jojojo:prečo sem dávaš príspevky mimo tému? Okrem teda toho, že Kosovo =! Krym, ale že v ničom. A čo má Žilinka spoločné s Kosovom? Prečo je SMER proti zmluve, ktorú sám vypracoval? Nemusíš odpovedať, vieme, že nie si zo SMERu :)


JG
JG | 14.1.2022 12:28

@Xytrolin to ako vážne chceš tvrdiť, že tú zmluvu vypracovali Slováci? Však Američania to tým naším pandrlákom dávajú určite iba na podpis, najskôr snsáckym, teraz tým druhým :)


vlado
vlado | 14.1.2022 12:55

jojko, červeňák je slovenský skvost ty nekultúrne hovado. presne zosobňuješ to najhoršie čo v slovákoch je. čítať vieš, chod si kupiť nejaku jeho knihu a nebud tupy kokot.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 13:13

Chytrolín, teraz je dôležité, že proti nej je, takže v tejto veci daj Ficovi pokoj. Nech sú jeho dôvody akékoľvek. Neboj sa, nezabudol som, koho minister s ňou prvýkrát vyrukoval.
Vlado, určite je to on? Ja som tú literatúru považoval vždy tak trochu za brak, ale že by bol až taký hulvát? Komu sa chce zapáčiť, adolescentom z kaviarne?


Nehanebná bublina
Nehanebná bublina | 14.1.2022 13:55

Podľa četnosti výskytu a obsahu príspovkov Jojojo:
Ty si Fico, alebo jeho podržtaška Erik.


Nehanebná bublina
Nehanebná bublina | 14.1.2022 13:57

A Kua - Erik nie si ten je Kokkainiho. Kaliňák ml.je druhý tip.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 14:08

Nečítaš pozorne. Ja som Blaha, odhalili ma tu už dávno.


vlado
vlado | 14.1.2022 14:45

jojko ano je to a to je jeho slovnik. tak hovori a tak píše, ako mu zobák narástol a jeho predaje hovoria že ho nečitaju adolescenti z kaviarne. tiež nie som fanušik tohto štýlu ale prečítal som celého kapitána báthoryho a má to svoje čaro. vieš o nom hovno, ale maš ho plnu hubu, ako spravny dezolat nevieš nič ale hlavne že maš "názor".


Xytrolin
Xytrolin | 14.1.2022 16:44

@JG: "iba na podpis" - heh, poznáš nejakú písomnú zmluvu platnú aj bez podpisu? Apropos, dobre vieš, čo som mal na mysli, veď nie si sprostejší ako Jojojo, a ten to hneď pochopil.


JG
JG | 14.1.2022 17:30

@Xytrolin tak asi som, lebo ja som tvoj príspevok pochopil tak, že hovoríš, že obsah tej zmluvy tvorili smeráci. Realita bola ale myslím taká, že do smeráckej vlády dostali zmluvu na ktorú mali dať zástupcovia vtdajšej vlády podpis a ten z nejakého dôvodu nedali :)


ja-som ja
ja-som ja | 14.1.2022 17:54

Jojojo, odporúčam ti presne to isté ako Červenák Ficovi. Páľ do pičnej piče a nesmraď tu..
Fico hovorí len za takých kokotov ako si ty, nie za celý národ.


ja-som ja
ja-som ja | 14.1.2022 17:59

Ja som od Červenáka čítal len sériu Čiernokňažník, celkom pobavilo a aj som sa dačo naučil o slovanskej mytológii.


Jojojo
Jojojo | 14.1.2022 18:34

A neučil si si a o Slovanoch aj zo seriálu od Bebjaka? Aj ten mal verne zachytávať vtedajší život. Až keď sa ozvali odborníci, začali producenti habkať cosi o umeleckej nadsázke či čo...
To sú tí dnešní angažovaní umelci :D
Ale je pravda, že od Červenáka som nič nečítal. Ale ak vypisuje po FB takto a ešte aj odveci, tak ani nemám chuť.


Luqi
Luqi | 14.1.2022 19:10

Jojojo - typický volič Smeru, predtým HZDS. Neexistuje špinavosť a zlodejina Smeru, ktorú by on nedokázal obhajovať.
Práve kvôli takýmto ľudom ako on, sme v taker riti, v akej sme.


ja-som ja
ja-som ja | 14.1.2022 19:14

Jojojo, on to práveže presne k veci napísal. Trafil klinec po hlavičke.
S takým chujom ako je Fico sa ani inak neoplatí baviť, lebo on na slušne položenú otázku odpovie reportérke, že je smiešna a vyzerá ako hus.
Každý, kto ešte stále žerie Ficovi jeho kecy je podľa mňa úplný dement.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader