JG

Ján Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
Medzitým Zdroj: www.facebook.com
 
Valiant
Valiant | 14.6.2021 12:58

Ten článok s tými amazonskými indiánmi, to bola teda riadna demagógia. By som strašne chcel vidieť ten indiánsky kmeň, čo by vymrel kvôli covidu. Našim indiánskym kmeňom na východe covid nijako neublížil.


| 14.6.2021 14:18

Ja by som tiez rad videl dieta ktore si da za zmrzlinu pichnut vakcinu? 😁 Propaganda ako BRno!


vlado
vlado | 14.6.2021 17:21

valiant: ako vieš? vychádzaš z nejakých čísel alebo cucáš z prstu?


prevot
prevot | 14.6.2021 17:41

Aj ja som ten článok čítal, s je mi to jedno či je pravdivý alebo nie. Môj názor to nezmení.


VelkyNevykonny
VelkyNevykonny | 15.6.2021 08:29

Týpek má síce bradu, ale aj tak rozpráva ako uderený...


VelkyNevykonny
VelkyNevykonny | 15.6.2021 10:19

Valiant- a to čo tvrdí Dušek nie je demagógia? Prirovnávať očkovanie k zotročeniu??? Očkovanie proti variole bola tiež asi zbytočnosť, veď v 20. storočí zabila len necelých pol miliardy ľudí. Ako tu už ktosi povedal, ja som za Darwina.

citát z článku: "Nebyl jsem třicet let u lékaře. Neberu třicet let žádné léky. Představa, že bych se nechal očkovat, je pro mě naprosto absurdní
Zdroj: https://www.idn...623_lidicky_sub"


Valiant
Valiant | 15.6.2021 11:20

Zo strany Duška to demagógia nie je. Covid nie žiadna variola, ani týfus ani iné nebezpečné ochorenie. Je to v podstate trochu silnejšia chrípka (môžete sa aj na hlavu postaviť, panikári), ktorú každý, kto má imunitu relatívne v poriadku a nie je starý a polymorbídny, prežije aj pri prvom kontakte. Dajme tomu, že pred rokom a pol to ešte nebolo jasné a zrejmé, ale po roku tvrdiť, že indiánsky kmeň vymrie na covid je demagógia najhrubšieho zrna.


VelkyNevykonny
VelkyNevykonny | 15.6.2021 12:13

S tým vymretím indiánskeho kmeňa sa to zdá prehnané aj mne.
Ale dúfal som, že už máme dávno za sebou toto porovnávanie covidu k trošku silnejšej chrípke. Aj napriek mimoriadnym obmedzeniam, mal covid schopnosť paralyzovať zdravotníctvo v akejkoľvek krajine.

"každý, kto má imunitu relatívne v poriadku a nie je starý a polymorbídny, prežije aj pri prvom kontakte"
no a kto imunitu relatívne v poriadku nemá, prípadne starý je... to prežiť nemusí. BOMBA! V podstate teda o nič nejde, chrípočka...


vlado
vlado | 15.6.2021 12:47

valiant: evidente si neuvedomuješ, že v tomto prípade hovoríš o tretine republiky.


| 17.6.2021 01:26

valiant, pripomen mi, kedyze to bola chripkova sezona, ked na chrip(oc)ku umieralo cca 100 ludi denne po dobu niekolkych mesiacov?| 17.6.2021 06:56

| 17.6.2021 04:50: a aj si ten clanok cital?

1.) tie tisice ludi zomrelo na ine ochorenia (komplikacie sposobene chripkou). dnes uvadzane obete covidu na SK su len tie, kde pitevny nalez urci ako priamu pricinu umrtia covid.
2.) aj ked doslo k plosnemu uzavretiu skol, ziaden lockdown ani ruska zavedene neboli. sice si nerobim iluzie, ale skus si predstavit, ake by boli cisla pri covide, keby sa len uzavreli skoly.
3.) jednalo sa o jednu chripkovu sezonu, ktora obsahovala mimoriadne agresivny kmen. ver mi, ze existuju chripkove kmene, oproti ktorym je covid naozaj len chripocka.
4.) okopirovany citat z clanku: S epidemií se potýkali i na Slovensku, tam však podle lékařů významně pomohlo očkování. „Nemocnost v domovech seniorů, kde bylo přeočkováno takřka 80 procent občanů, je výrazně nižší než u jiných skupin obyvatel,“ citovala tehdy MF DNES Márii Audičovou ze slovenského státního zdravotního ústavu.

na pochopenie suvislosti nestaci precitat si len bulvarny nadpis.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader