JG

Ján Gašo

JG | Kto ma nepozná, môže ľutovať ... kto ma pozná, už ľutuje:)

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
jangaso
O 30 minút... Zdroj: www.facebook.com
 
PV
PV | 22.2.2021 17:38

Bude zaujímavé sledovať, na ktorú stranu sa v tomto zápase o potratovú slobodu postavia teologické fakulty.


nepochop
nepochop | 22.2.2021 18:17

Logika nepusti!


perez
perez | 22.2.2021 18:29

nie som obhajca tej logiky, ale predsalen je nepatrný rozdiel medzi tými dvoma situáciami. Pred check-in cakaju na rôzne lietadlá. Takže si virusy a bacily zmixuju iba cestujuci v ramci svojho letu


trombon
trombon | 22.2.2021 19:05

logicke by bolo nebrat tu fotomontaz ako logicku...


nepochop
nepochop | 22.2.2021 19:31

No, dovolenku mame booknutu na maj, tak uvidime ako to bude na letisku.


Nathanael
Nathanael | 22.2.2021 23:29

A nebude to tak, že sa ešte len preukážu testom a až potom ich pustia?


nepochop
nepochop | 23.2.2021 18:55

@nathanael no vies ako to je mas rusko, musis drzat odstup. Si negativny, musis mat rusko a odstup. Si pozitivny, musis mat rusko a odstup. Nic ti neda slobodu.


Nathanael
Nathanael | 24.2.2021 13:52

Nepochop: pozitívny hádam má sedieť doma... a mne osobne rúško ani odstup slobodu nijako neberie. Asi možnosť prskať na druhých a tlačiť sa na nich nepovažujem za svoje právo...


nepochop
nepochop | 24.2.2021 18:43

Pozitivny musi chodit do obchodu, nie? Potrebuje jest, to maju povolene. Jasne, ze to rusko a odstup sa da zniest, ale tym, ze sa na to das je prvy krok ku otroctvu. Ano, je to len rusko a odstup. Teraz prislo ockovanie. Potom pride viac kontrol kto ma ockovanie atd a bude sa to stupnovat a vzdy bude zamienka, ze “chranit” a “pomahat” a potom sa jedneho dna zobudis a zistis, ze uz mas na nohe retaz.


perez
perez | 24.2.2021 20:52

nepochop, presne ako vravíš! Už to nie je, čo bývavalo. Napr. ja, keď som bol malý, jazdil som na bicykli kde sa mi zachcelo. Vonku, na lúkach, na poliach, na jar a v lete som si ulomil nejakú slnečnicu, alebo kukuricu... A nikoho to netrápilo. Ale začalo to, keď som si zaobstaral auto. Po hocijakom poli som dlho jazdiť nemohol, to vieš, dnes sa všetko tak prísne stráži. A potom som si spravil vodičák. Ti poviem, to bol prvý krok k otroctvu. Dnes už môžem jazdiť väčšinou len po riadne vyznačených a upravených cestách. Potom ďalšia podlosť od výrobcov áut je, že musím pravidelne tankovať. Bez paliva nejazdia a naschvál ich skonštruovali také ťažké, že ho vlastnou silou ďaleko neodtlačím. Ale to nie je všetko. Politici vymysleli obmedzenie rýchlosti a všelijaké značky. Vraj keď sa nimi nebudem riadiť, budem sankcionovaný. A ešte musím mať zapnutý pás. To už je totálna drzosť! Kto sa bojí, nech si pás zapína, ale prečo to vyžadujú od každého?! Pred jazdou a počas jazdy nesmiem piť alkohol alebo prijímať iné omamné látky. Nemôžem hocikde zastať a auto odparkovať. To všetko pod zámienkou, že vraj "chrániť" a "pomáhať". Obávam sa, že sa jedného dňa zobudím a zistím, že mám na kolese papuču.
Či?


nepochop
nepochop | 24.2.2021 21:49

Vrchol ktory som ja zazil bolo zit v Nemecku. Nemci priam miluju vydavat zakony a instrukcie. Aj teraz ked tam staviame tak aj nemci sami s toho maju hlavu smutku co vsetko musia riesit. Posledna kapka bola ked som staval dom. Tolko papuerovaciek, poplatkot atd no to bol koniec a nemalo to konca kraja ani po dokonceni! Prisli sme na SK, postavili dom a bolo! Nikto nic! Fakt odporucam vyskusat si to.


Nathanael
Nathanael | 24.2.2021 23:12

Nepochop: Kto chodí do potravín lietadlom? :) Inak, neviem, čo som ja počul tak kto bol chorý, sedel doma a vybavil si, aby mu niekto nakúpil... A povinné očkovanie je tu už desaťročia, tiež nič nové... Ja rúško nosím, pretože to považujem za rozumné. Nikto ma k tomu nemusí nútiť. Podobne očkovanie... Argumenty za rúška a očkovanie sú podľa mňa rozumné a zrozumiteľne vyargumentované. Argumenty proti sú zmesov hlúpistí a poloprávd a podávané sú nedôveryhodne. Stačí? Tak isto neviem, kto ma to vlastne má zotročiť. Pár politikov poznám osobne a tak ako ja, aj oni dobre vedia, že dnes sú tam a zajtra byť nemusia. Budujú otroctvo sami pre seba?


nepochop
nepochop | 25.2.2021 07:26

A v tom je ta ironia. V nemecku je plno zakonov, ze by ta s toho urvalo, ale ockovanie je dobrovolne! Ked maju ludia covid mozu a musia chodit do obchodu. Co ak nikoho nemaju kto im bude stale nakupovat? Otroctvo nie je voci konkretnym ludom, ale systemu. Na druhej strane ak si nedame pozor skoncime s cisarom ako v star wars :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader